top of page
DROP.jpg

Nejoblíbenější design
krbu DROP

Jsme předním dodavatelem těchto výrobců
Logo Rocal grande-2.jpg

V Rocal rozumí své práci. Design jejich závěsných krbů na nás udělal ohromný dojem už před lety a dodnes nemají ve své třídě konkurenci. 

Výrobce nešetří na materiálu, nikde není použit materiál slabší než 5 mm a krby jsou tak velmi odolné.

Pro praktické počty cena : výkon je značka krbů Rocal ideální volbou.

L63078.gif

Společnost TRAFORART se specializuje na nejrůznější povrchové úpravy krbů, což jí umožňuje vytvářet nádherné designové modely.

Volí ty nejodolnější materiály jako je ocel, litina, sklokeramické sklo nebo žáruvzdorné laky, a své technologické znalosti a dlouholeté zkušenosti zužitkovává ve tvorbu nových modelů, navrhování nových úprav a vývoji různých tvarů.

Důvěra ve společnost TRAFORART je známkou správné volby.

OIP.jpg
logo.png

Krby vyráběné v jihovýchodní Francii, ve společnosti Totem Fire SAS nás zaujaly kombinací designu a technologického řešení. Díky unikátnímu propojení přívodu vzduchu a výsuvu dvířek totiž lze krby přeměnit v otevřené ohniště.

Především čtyřstranné a kulaté závěsné modely stojí za pozornost každého, kdo chce svůj dům něčím pořádným odlišit.

Nastal čas přepsat pravidla. Spojení kreativity, konstrukčních znalostí a vytrvalosti nemohlo být ničím jiným, než začátkem nového trendu. Odteď zapomeňte na nudné černé ohniště a nechejte se unášet na stylu moderních venkovních topenišť 21. století. Ohniště IL ELEMENTO jsou odvážné, drzé a zároveň stojí v centru pozornosti. Jsou jednoduše přesně takové, jací jsou jejich majitelé.

bottom of page